+90 850 304 14 71

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Mermercilik sektöründe Türkiye’de bir ilk olan firmamız; çıtasını her geçen gün daha yükseltmek adına, yapmış olduğu çalışmalarla günümüzde kendinden söz ettiren bir firma olma yolunda ilerlemektedir. Dünya genelinde bulunan tüm doğal taşların estetiğini koruyarak siz müşterilerimize hizmetine sunmaktayız.

Arslan Kardeşler Mermer 1960 yılında sektörde yerini hızlı bir şekilde almayı başarmıştır. Kapalı ve açık alan olman üzere toplam 2000m2 alana kurulmuş olan iş yerimiz, deneyimli personelimiz ile hizmet vermektedir.

Arslan Kardeşler Mermer, bulunduğu sektörün her alanında öncü olmayı başarmıştır. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Dünya’nın her köşesine lojistik desteği sağladığımızı bildirir, siz değerli müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

VİZYONUMUZ

Firmamızın sürekli büyümesini sağlayan; kaliteli üretim, müşteriye zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti ana prensibimizdir.

MİSYONUMUZ

Uluslararası kalite standartlarında üretilmiş ürünlerimiz ile öncelikle ülkemizin mermer sektörüne hizmet etmek, yenilikçi ve yaratıcı faaliyetlerimiz ile sektöre yön vermek, dünyadaki gelişmeler ile yeni alanlara ve bölgelere yönelmek şirketimizin misyonudur.